Doprava zadarmo nad 44 eur 🚚
Zásady vrátenia tovaru a peňazí

Úprava objednávky

Úpravy prispôsobených produktov

Zákazníci majú možnosť skontrolovať svoje prispôsobené produkty na záver procesu úprav. Výrobky sa vytlačia tak, ako sú zobrazené na obrazovke, pokiaľ nie je uvedené inak. Upozorňujeme, že spoločnosť Sparkl nemôže vykonať zmeny chýb, ktoré sa prejavili počas tejto fázy, keď sú výrobky v procese tlače. Vyzývame zákazníkov, aby si svoje úpravy dôkladne skontrolovali.

Konečný termín pre úpravy

Objednávky je možné upravovať minimálne 2 hodiny po ich zadaní, v závislosti od dennej doby, kedy bola objednávka zadaná. Presný termín na vykonanie zmien v objednávke je uvedený na stránke sledovania objednávky. Potvrdením objednávky zákazník berie na vedomie, že po uplynutí tejto lehoty sa úpravy nemusia prejaviť vo finálnom výrobku.

Úprava alebo zrušenie objednávky

Objednávky je možné upraviť alebo zrušiť prostredníctvom portálu na sledovanie objednávok, ktorý je prístupný prostredníctvom e-mailu s potvrdením objednávky. Prípadne sa zákazníci môžu obrátiť na zákaznícky servis spoločnosti Sparkl v pracovných dňoch od 8:00 do 16:00. Mimo týchto hodín by sa úpravy mali vykonávať prostredníctvom portálu na sledovanie objednávok. Prosím, berte na vedomie, že náš zákaznícky servis môže reagovať až jeden pracovný deň. Uistite sa, že ste uviedli číslo svojej objednávky pre rýchlu pomoc.

Zmena dodacích údajov

V prípade zmien dodacích adries alebo telefónnych čísel kontaktujte zákaznícky servis spoločnosti Sparkl počas vyššie uvedených prevádzkových hodín. Ak už bola objednávka odoslaná, zákazníci by sa mali v prípade akýchkoľvek úprav spojiť priamo s kuriérskou spoločnosťou.

GLS

Vrátenie objednávky

Poškodené alebo chybné výrobky

Zákazníci môžu požiadať o vrátenie peňazí alebo výmenu výrobkov, ktoré prišli poškodené alebo chybné. Na tento účel musia poskytnúť fotografický alebo video dôkaz spolu s číslom objednávky zákazníckemu servisu spoločnosti Sparkl ihneď po prijatí balíka. Spoločnosť Sparkl si vyhradzuje právo posúdiť predložené dôkazy. Ak z nášho posúdenia vyplynie, že poškodenie nebolo spôsobené našou prepravou alebo manipuláciou, môžeme reklamáciu napadnúť. Odporúčame zaobchádzať s výrobkami s maximálnou opatrnosťou.

Pre objasnenie chýb pri úprave si pozrite časť 1.1 (Úpravy výrobkov na mieru), kde sú uvedené obmedzenia zodpovednosti spoločnosti Sparkl.

Právo na odstúpenie od zmluvy

Právo na odstúpenie od zmluvy, ako je stanovené v európskej smernici 2011/83, sa vzťahuje len na výrobky, ktoré nie sú prispôsobené. Na výrobky na zákazku sa nevzťahuje. Ak chcete uplatniť toto právo v prípade štandardných výrobkov, obráťte sa na náš zákaznícky servis do 14 dní od prevzatia výrobku. Náklady na vrátenie tovaru môže znášať zákazník.

Stratené balíky

Ak sa váš balík stratí alebo s ním kuriérska služba zle manipuluje, zaväzujeme sa, že vašu objednávku vytlačíme a zašleme znova. Prípadne sa zákazníci môžu rozhodnúť pre vrátenie peňazí v plnej výške. Ak sa domnievate, že sa váš balík stratil, oznámte to zákazníckemu servisu spoločnosti Sparkl a uveďte číslo svojej objednávky.

Špecifikácie produktu

Love Note

Vlastnosti

 • A5 (148 x 210 mm)
 • Hmotnosť papiera: 120 g/m2
 • Počet strán: 40

Informácie o veľkosti knihy na

Všetky tlačené knihy obsahujú 40 strán. Edície s počtom strán 20 alebo menej budú mať vytlačené len strany na pravej strane. Ak obsah presahuje 20 strán, vytlačia sa obe strany. Všetky zostávajúce prázdne strany sa buď ponechajú prázdne, alebo sa vyplnia znakmi knihy podľa výberu vo fáze úprav. Celkový počet strán nemá vplyv na cenu knihy.

Používanie znakov

Zákazníci by mali používať znaky v súlade s jazykovou abecedou webovej stránky. Presné vykresľovanie znakov z iných abecied, špeciálnych znakov a emotikonov nie je možné zabezpečiť.

Dostupné povrchové úpravy

Knihy Love Note sa dodávajú v dvoch povrchových úpravách:

 • Papierová väzba: Mäkká, pružná obálka s lesklým povrchom.

 • Tvrdá väzba: s povrchovou úpravou s lesklým povrchom: Pevný, lesklý povrch.

Darčeková krabička

Darčekové krabičky pre knihy Love Note sú k dispozícii samostatne, vyrobené z prvotriedneho nenatieraného papiera. Presné farebné odtiene sa môžu líšiť.

Love Cards Kupónové karty

Vlastnosti

 • Rozmery: 148 x 70 mm
 • Obsah: 20 kariet v balení
 • Dizajn: Perforované so zaoblenými rohmi, držia spolu 1 plastovou alebo 2 kovovými sponami.

Balenie

Každá sada kariet lásky je uložená v ozdobnej červenej obálke, zalepenej nálepkou, ktorá je súčasťou kúpnej ceny.

Použitie znakov

Používajte prosím znaky z primárneho jazyka webovej stránky. Správne zobrazenie znakov z iných abecied, špeciálnych symbolov a emotikonov nie je zaručené.

Plagáty Love List

Vlastnosti

 • Rozmery: A2 (420 x 594 mm)
 • Materiál: ťažký papier, matný alebo lesklý povrch.

Magnetický držiak na plagáty Love List

Vlastnosti

 • Dĺžka: 420 mm
 • Materiál: Materiál: drevo
 • Farba: čierna

Každé balenie obsahuje 2 sady držiakov plagátov. Tieto držiaky sa pripevňujú magneticky a upevňujú plagát v hornej aj dolnej časti.