Doprava zadarmo nad 44 eur 🚚

Blog

5+1 dôvodov, prečo si aj otcovia zaslúžia byť oslavovaní May 27, 2024

Oslavujete vo svojej rodine Deň otcov? V našom článku sme zhromaždili 5 + 1 dôvodov, ako vyjadriť, akú veľkú úlohu zohrávajú naši otcovia v našich životoch.

5+1 dôvodov, prečo sú matky tými skutočnými hrdinami May 1, 2024

Ako by ste opísali hrdinu? Dokážu robiť viac vecí naraz, byť vzorom, byť vytrvalí a obetaví a majú riešenie na každý problém? Aj keď Superman a Hercules mali superschopnosti, každodenných hrdinov môžeme nájsť oveľa bližšie k nám. Koho máme na mysli? Zozbierali sme 5+1 dôvodov, aby sme ukázali, prečo sú matky skutočnými hrdinami namiesto klasických fiktívnych postáv.

Darček ku Dňu matiek, ktorý zaručene vyčarí úsmev na tvári vašej mamy April 17, 2024

S blížiacim sa Dňom matiek sa vždy vynára veľká otázka: čím môžete prekvapiť svoju mamu a prejaviť jej lásku a vďačnosť? Všetci vieme, že mamy nie sú fanúšikmi honosných drahých, ale bezvýznamných prekvapení. Určite ste sa už stretli s odpoveďami typu "Stačí, že ma máš rada", "Nemíňaj na mňa veľa peňazí" a "Nanajvýš niečo malé", keď ste sa snažili byť pri darčekoch trochu jemnejší. Samozrejme, ľahšie sa to povie, ako urobí 🤔.

7 dôvodov, prečo si myslíme, že Love Note je ideálny darček ku Dňu matiek. April 9, 2024

Čo by si tvoja mama naozaj priala? Chceli by ste, aby to bolo jedinečné? Niečo špeciálne? Nie príliš drahé? "Nič na mňa nemíňaj." Chceli by ste radšej niečo kreatívne, ručne vyrobené? Môžeme s istotou povedať, že naše jedinečné, personalizované darčekové knihy oslovili v priebehu rokov takmer 30 000 mamičiek a naši zákazníci nám nahlásili nespočetné množstvo darčekov, ktoré potešili.

Prečo sú pre nás dátumy také dôležité? March 27, 2024

Všetci máme dátumy, ktoré obzvlášť prirástli k nášmu srdcu a ktoré oslavujeme rok čo rok. Pravidelné oslavy narodenín, menín, výročí a iných menších i väčších životných udalostí sú už pomerne dlho úplne bežnou súčasťou nášho života. Oslava jednotlivých „veľkých“ dní je navyše jednou z mála vecí, ktoré takmer každý na svete považuje za dôležité, no málokedy sa zamýšľame nad tým, prečo sú pre nás tieto dátumy a okolo nich organizované rituály vlastne také dôležité.

Prečo sú malé skutky láskavosti vo vzťahu také dôležité? March 9, 2024

Malé skutky láskavosti: Kľúč k pevnému a trvalému vzťahu

5 dôvodov, prečo obdivujeme ženy February 28, 2024

Medzinárodný deň žien sa blíži! Deň na oslavu žien a všetkých úžasných vecí, vďaka ktorým sú tak milované a oceňované. Keď si spomenieme na ženy, okamžite sa nám vybaví nespočetné množstvo charakterových vlastností – od sily a láskavosti až po empatiu – kvôli ktorým k nim vzhliadame. V našom príspevku sme zozbierali 5 dôvodov (z milióna), prečo obdivujeme naše kolegyne!

Aké existujú jazyky lásky? February 21, 2024

Viete, aký je váš jazyk lásky? Ako vyjadrujete svoje emócie na základe jazyka lásky? Sprievodca labyrintom emocionálneho prejavu. Vždy vás zaujímalo, aký je váš jazyk lásky, no nikdy ste sa do tejto témy nedostali hlbšie? Potom práve prišiel ten čas! Prečítajte si náš článok a spoznajte sa lepšie, zistite, čo vo vzťahu najviac potrebujete!

5 skvelých valentínskych darčekov February 1, 2024

Valentín je oslavou lásky a zamilovaných. V tomto období sa každý rok snažíme nájsť dokonalý darček, ktorým by sme mohli vyjadriť svoje city k partnerovi. Nie je to však taká jednoduchá úloha, ako sa na prvý pohľad zdá. Zvyčajne chceme urobiť niečo špeciálne, premyslené, nezabudnuteľné, čo potom našu milovanú osobu úplne "zmätie". Aké sú však tieto super valentínske darčeky? 🤔❤️

5 neobvyklých nápadov na Valentínske rande February 1, 2024

Valentín sa blíži!🤗 Samozrejme, pre takúto výnimočnú príležitosť by ste mali urobiť niečo výnimočné!

1